Podstawowe

Oczywiście, istnieje taka możliwość. Uważamy, że każdy klient powinien móc przetestować produkt przed zakupem. Dajemy jeden tydzień bezpłatnego dostępu do naszego systemu. Przez ten czas klient ma nieograniczone możliwości testowania produktu.
Tak. Pomożemy Tobie w zaimportowaniu danych dzieci jak i rodziców. Będziemy cały czas do Twojej dyspozycji i na bieżąco pomożemy Tobie rozwiązywać wszelkie problemy związane z użytkowaniem systemu.
Dokładne rozpisanie cen znajduje się w cenniku. Cena obejmuje wszystko, nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Rozliczenie odbywa się za pomocą faktury VAT. Rodzice korzystają z Systemu za darmo.

Obsługa klienta

Nawiążemy z nim kontakt i postaramy się rozwiązać napotkany problem. Szczycimy się doskonałą jakością obsługi klienta więc mamy pewność, że wszystko będzie dobrze.
System powiadamia nas o wszystkich błędach więc najprawdopodobniej zaczniemy działać zanim zdążysz zgłosić nam napotkaną niedogodność. Niemniej prosimy o jakiekolwiek informacje służące zwiększenia jakości Systemu.

Strefa Rodzica

System umożliwia wysyłanie wiadomości oraz powiadomień poprzez aplikację mobilną. Komunikacja jest dwustronna tj. rodzice mogą wysyłać jak i odbierać wiadomości. Dodatkowo udostępniamy moduł Aktualności i Kalendarz dzięki którym w prosty sposób opublikujesz najnowsze wydarzenia z życia przedszkola.
Oczywiście. Istnieje możliwość zablokowania możliwości logowania dla każdego rodzica.

Prywatność

Dzielenie się zdjęciami na publicznie dostępnej stronie internetowej jest co najmniej niepożądane. Rodzice z pewnością poczują się bezpieczniej, gdy zaczniesz udostępniać zdjęcia ich pociech w Diario - zamkniętym systemie. Udostępniając informacje w Diario masz pewność, że trafią one tylko do osób, dla których treści były przeznaczone.